Zaujalo mě: Emma Lindqvist pro Lindex

back4

Stejně jako třeba H&M, spolupracuje řetězec  Lindex minimálně jednou za rok se známými a nadanými lidmi. Z těch posledních je to například Gwyneth Paltrow nebo Matthew Williamson,vzpomínáte si?

Nově jejich sortiment obohatila o limitovanou kolekci také vítězka soutěže pro mladé talenty, švédská začínající návrhářka Emma Lindqvist. Propracovala svůj závěrečný projekt a světlo světa tak nyní spatřilo celkem 10 ojedinělých kousků chlubících se experimenty se sítotiskem a důrazem na vizuální efekt.

„Je úžasné, že jsem dostala příležitost spolupracovat se společností Lindex. Letošní podzim je pro mě nabitý novými zážitky a zkušenostmi. Rozvinuli jsme několik návrhů z mé diplomové kolekce a přepracovali je pro výrobu. Je to obrovský rozdíl, navštívit továrny v Turecku a vidět dokončenou kolekci, když je člověk zvyklý dělat si všechno sám a ručně. Finální výsledek je jednoduše úchvatný,“ říká Emma.

Kolekce Tommorow by Emma Lindqvist je v prodeji od 27. ledna, pouze v online obchodě Lindex a já stále přemýšlím, který kousek si vybrat.

Tomorrow-by-Emma-Lindqvist_res

Tomorrow-by-Emma-Lindqvist-2_res

Tomorrow-by-Emma-Lindqvist-4_res

Tomorrow-by-Emma-Lindqvist-3_res

S0000007119254_F

S0000007119811_F

 

Foto: Lindex.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...