Vlasová inspirace a jeden malý tip!

backn

Vždy, když si myslím, že v účesech již nejde vytvářet nic moc inovativního, přijdou týdny módy a přesvědčí mne o naprostém opaku, přinesou novou a neokoukanou dávku inpirace. Do vlasů kadeřníci naházejí mince, umělé i živé květiny, prameny potřou zlatými aplikacemi…

Dolce and Gabbana

Dolce and Gabbana

Dolce and Gabbana

Dolce and Gabbana

Nicole Miller S/S 2014

Nicole Miller S/S 2014

"Zlaté plíšky"

„Zlaté plíšky“

"Zaplétání"

„Zaplétání“

Když už je řeč o vlasech, nedávno jsem narazila na internetový projekt Kdo mě stříhá.cz, který na jednom místě shromažďuje informace o kadeřnících a kadeřnicích z celé republiky. Hodí se tedy všem, kteří si nevědí rady, kam se se svými vlasy vydat.

Najdete zde reference, kladné i záporné zkušenosti, otázky ohledně ceny nabízených služeb a stejně tak sem můžete přidávat své názory a být tak nápomocni každému, kdo se teprve rozhoduje, kterým nůžkám svoji hřívu svěří.

Celý projekt je teprve v plenkách, ale určitě by mohl být v budoucnu užitečný nejen kvůli recenzím, ale také fotografiím účesů, fóra nebo blogu, na kterém se jednou za čas objeví článek s užitečnými tipy.

0787a35ee8b6482a2da72214a405aa42

A pokud jste ještě nezaznamenali, tak britská značka Label.m přichází s novinkou – smývatelným růžovým sprejem na vlasy. Sprej mě moc zaujal a nyní by měl být již dostupný v kadeřnických salonech, které pracují s Label.m nebo Toni&Guy. Skvělou zprávou je, že by měl dodat nádech růžové barvy i na hodně tmavých vlasech. Chápu, že někdo na takové výstřednosti není, ale proč si jednou za čas nepřikrášlit pramen či konečky vlasů a neudělat účes takhle na podzim o něco zábavnější? Zkoušel jste ho už někdo?

Label.m pink powder

Label.m pink powder

Přeji vám úspěšný start do nového týdne!

M.

Foto: Pinterest.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

4 thoughts on “Vlasová inspirace a jeden malý tip!

Comments are closed.