Vánoční dárky

back

Čím je člověk starší, tím začíná Vánoce a vše kolem nich vnímat o trochu jinak. Já si tyhle chvilky dosyta užívám a snažím se je využít k návštěvám celé své rodiny, relaxování, ochutnávání nových sladkostí nebo koukání na staré (přesto nejlepší) pohádky.

Vánoční dárky – ať už to zní jako sebevětší klišé – jsou pro mne pouhou třešničkou na dortu. Letos jsem zažila obrovskou radost ze všech dárků, co jsem dostala, ale mnohokrát větší z toho, že jsem dobře podarovala (soudě alespoň podle výrazu 🙂 i své nejbližší. Není nad to, když vás dojatý bráška obejme a štěstím přímo září. Snažím se si tyhle chvíle zapamatovat na co nejdelší dobu, protože je jich za rok jako šafránu.

Největší radost mi Ježíšek udělal šicím strojem, který jsem si přála už loni a evidentně na mé tajné přání nezapomněl. Nemůžu se dočkat, až budu mít více času (ať už je po zkouškách!) a začnu se na něm učit základní věci. Doufám, že si tak v budoucnu troufnu na víc, než je zkrácení kalhot.

jedna

Potěšila mě nová obrovská a měkounká peřina, boty a oblečení do fitka, papučky, parádní knížka o francouzském stylu, parfém od Chloe nebo třeba vitaminy, které mě (snad) ochrání proti nachlazení a pomůžou proti padání vlasů. Babička mě podarovala kosmetikou, přítel Ipodem a voucherem na nákupy. Milý Asos(e), třes se! 🙂   Nakonec mi připadá, že jsem snad letos byla nejhodnější za celé roky a Ježíšek si mě rozmazluje až zbytečně moc, přesto samozřejmě děkuji!

dve

tri

Vánoční – už trošku oprýskaná – manikúra 🙂

ctyri

A stromeček 🙂

sedm

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...