The Carrie Diaries

Ano, Carrie je zpátky a když jsem o téhle velké seriálové novince slyšela někdy během loňského léta poprvé, málem mě z toho trefilo. Seriál Sex ve městě, resp. všech jeho šest sezón jsem si moc oblíbila a musím přiznat, že se na některé díly kouknu ráda i dnes. První rozčarování u mě nastalo s prvním velkofilmem a když jsem viděla ten druhý, napadlo mě pouze – prosím už dost! Filmy totiž podle mého názoru naprosto ztratily seriálového ducha a byly spíše obrázkem luxusu, ochání a echání.

Neříkám, že se mi vůbec nelíbily, jen to bylo už trochu moc. Proto na mě šly mdloby, když jsem se dozvěděla o nápadu natočení nového seriálu s titulkem

The Carrie Diaries, který by nás měl zavést do mládí hlavní představitelky a hlavně do období,

kdy začala pronikat do světa módy, žurnalistiky, Manhattanu a luxusních značek. Dalším zklamáním pro mě byla hlavní hrdinka, kterou ztvárnila pro mě docela „obyčejná a nevýrazná“ AnnaSophia Robb.

http://youtu.be/CDQuBJt2rK4

Seriál začal v pondělí na CW,  v úterý už jsem na něj koukala na tv-links.

1. díl – Pilot (42 min.) začíná tím, jak mladá Carrie poblázněně přehrabuje svoji přeplněnou skříň a hledá v ní kabelku po své mámě, která (jak se později dozvíme) zemřela na rakovinu. Záhy zjišťujeme, že mladinká Bradshaw bydlí v domě v Connecticutu společně se svým otcem a mladší sestrou a dnes ji čeká její první  den nového školního roku. Tam potkává své přátele a také něco víc ve formě blonďatého Sebastiana.

Následuje příjezd táty s nabídkou internshipu u svého přítele právníka, který má svoji firmu na Manhattanu v New York City. Carrie nachází ztracenou tašku, ale bohužel politou bílým lakem na nehty a tak se rozhodne ji „vylepšit“ dalšími odstíny a napsat na ni své jméno. Teď už jí nic nebrání v první návštěvě své očekávané praxe.  Před zavřením do pidi kanceláře ale ještě zaběhne k Century21 pro nové silonky, tam se setkává s bláznivou stylistkou, které pomůže lehkým trikem pronést z obchoďáku celý outfit. Za pomoc Carrie dostane vizitku s pozváním na večerní párty a k tomu rovnou jedny šaty.

Jen co se párty rozjede, Carrie přijde na to, že je půlnoc a tak se jako novodobá Popelka 🙂 vytrácí pryč, aby doma zjistila, že její mladší sestra nepřišla v noci zpátky do svého pokoje… 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...