Soutěžíme s Origolo.cz!

1362522239_P2050161(2)

Origolo je mladinký eshop, který byl vytvořen s jediným cílem – spojit na jednom místě všechny příznivce originálních a ručně vytvářených výrobků. Jedná se o e-shop, na němž můžete věci buď prodávat nebo vesele nakupovat. V nabídce jsou tak například ručně vyráběné bytové doplňky, šperky, veselé brože , přáníčka či ozdoby na vánoční stromeček. Úplně všechno zboží s jistotou nepadne každému do oka (o to snad ani nejde), chce si ovšem eshop pořádně projít a zjistíte, že se zde dají najít originální věci za velice dobrý peníz.

1362902945_9(2)

1362522573_PC170008(2)

1381864739_IMG-2929(2)

1366386627_6(2)

Co se mi na webu také líbí, je možnost zakoupení jednotlivých materiálů, k vytváření různých DIY projektů v pohodlí domova. Najdete zde snad všechny možné barvy organzy, pírka ke zdobení, sisalové vlákno, stužky či výřezy různých obrazců.

Jedním z prodejců je také Studio Trebeach z Jaroměřice nad Rokytnou, které má v nabídce výrobky z korálků a tenkých drátků, jako nápadité náušnice, náramky či náhrdelníky. A právě o jeden takový náramek si v následujících dnech můžete zasoutěžit.

IMG_4834

„Studio Trebeach – náramek z korálků v délce 20 cm“

Co pro to musíte udělat je možná lehce nečekané, jelikož zrovna takto soutěže na blozích úplně neprobíhají (mnohem častěji vidím snahu o sbírání fanoušků na sociálních sítích, než podporu kreativity a názorovosti u svých čtenářů):

1. Pokud vás projekt zaujal, koukněte na jejich web a nechte mi tu komentář, jak se vám líbí/nelíbí a jaké k němu máte popřípadě připomínky.

2. V několika větách mi napište na adresu monika@fashioncabinet.cz, jaký máte názor na originální výrobky a jestli jim dáváte přednost před sériovou výrobou a proč. Kupujete si například kousky od českých módních návrhářů? Od kterých? A jste ochotni vůbec investovat do pocitu, vlastnit originál?

Pozn.:

 • Soutěž potrvá do neděle 8. prosince, poté vyberu já sama nejkreativnější odpověď, kterou zveřejním zde na blogu. Výherce okamžitě kontaktuji emailem.
 • Soutěže se mohou účastnit pouze obyvatelé České republiky, jakékoli věkové kategorie.

Hodně štěstí všem!

Monika

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

5 thoughts on “Soutěžíme s Origolo.cz!

 1. Veronika

  Ahoj Moni, musím říct, že web se mi líbí moc, znám už 3 podobné weby, kde se prodávají rukodělné výrobky a moc ráda tam nakupuji a také se inspiruji a zkouším si vyrobit něco i sama pro sebe, na šperky si ale netroufám 🙂 Takže já ti moc děkuju za představení nového webu a jdu ho pořádně prozkoumat a objednat nějaké dárky na Vánoce 😀

   1. Veronika

    🙂 vybráno mám, letos toho bude asi hodně:-D
    V sobotu jsem ti posílala mejla, ale bohužel se mi dnes vrátil jako nedoručený, schránka je prý přeplněná, tak snad někdy jindy nebo to byla chyba v Matrixu :-D, hezké Vánoce Moni

Comments are closed.