Ples v Opeře 2013

back

Jsem si vědoma toho, že články se stejným nadpisem teď objevujete na každém ať už bulvárním či nebulvárním rohu. I mě samotnou vždy zajímá, jaké róby byly k vidění, kdo nadchnul a díky čemu, kdo naopak zklamal a způsobil módní faux pas. V mém článku bych ale ráda zmínila pouze ty ženy, které zvolily šaty, jež se mi líbily a něčím zaujaly mě samotnou.

Nutno říci, že jsem docela překvapená z toho, že to, co se líbí mně, považují v bulvárních redakcích doslova za prohřešek a naopak opěvují všudelezoucí spodní prádlo či tělesné partie, které by měly být při plesu zahaleny. Tak těžko říct, kdo vlastně stanovuje tu pomyslnou hranici vkusu a nevkusu, a je možné se na ní globálně vůbec shodnout…?

Gábina Partyšová

partysova

…zvolila černé dlouhé krajkové šaty, rudé rty a nehty a uhlazený drdol. Tak přesně takto by podle mého názoru měla vypadat elegantní róba na ples.

Tonia Sotiropoulou

bondgirl

…krásná bondgirl vsadila také na tmavé šaty se zajímavými aplikacemi, dlouhými rukávky. Někomu se mohou zdát příliš obyčejné, ale to jen na první pohled.

Renata Langmannová

renata

Další černé, další krajka a zabralo to. Pro mě jsou to nejspíš nejkrásnější šaty plesu, které jsem zatím měla možnost vidět. Renata trefila stejně tak i doplňky a účes, který nechal vyniknout originální róbu.

Lucka a Niky z acupofstyle

Lucka měla na sobě černou průsvitnou róbu s aplikací květů. Určitě originální, já bych květů ještě malinko přidala, hlavně v zadní části, jelikož tolik odhalené kůže prostě etiketa plesu nesnese.

První co mě napadlo, když jsem viděla Niky bylo to, že mi připadala mnohem starší. Šaty s průstřihy a zajímavým zakončením jsou velice nápadité, líbí se mi použitá látka a výrazný náhrdelník. Nemohu si pomoci, ale přesto to na mě jako celek působí prostě už jako „trochu moc“.

Simona ze stylecookbook 

…si troufla na běžnou konfekci a dala přednost rudým šatům z Manga. Musím říci, že bych se hodně bála, že v úplně stejných šatech potkám na plese někoho dalšího, když jsou takto lehce dostupné. Simče ale padnou jako ulité a podle mě určitě zazářila!

Kdo se nejvíce zalíbil vám?

Foto:
http://www.lidovky.cz
http://revue.idnes.cz
http://www.ona.idnes.cz
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...