Penélope Cruz pro Lindex!

pene

Lindex v posledních několika letech spolupracuje s mnoha známými osobnostmi, jisttě si vybavíte např. Gwyneth Paltrow či Reese Witherspoon. Další v pořadí z plejády hollywoodských hvězdiček bude slavná a talentovaná herečka španělského původu Penélope Cruz. Kampaň se skládá ze tří různých částí, které tvoří jednotlivé kousky pro různé denní příležitosti (okouknout ji můžete přímo zde). V prodejnách Lindex i v internetovém obchodě kolekce najdete již od 24. dubna.

„Penélope a její vytříbená elegance do kolekce vnáší nádhernou ženskost. Její úžasný temperament, fascinující životní styl filmové hvězdy a smysl pro humor dodají celé kampani zábavu a vzrušení,“ říká Johan Hallin, ředitel konceptuálního a marketingového oddělení společnosti Lindex.

“Lindex je skvělá společnost. Znala jsem ji už dříve, ale teď se mi líbí ještě daleko víc. Viděla jsem kampaně, ve kterých Lindex spolupracoval s jinými herečkami a byly úžasné, neváhala jsem tedy ani vteřinu,” potvrdila samotná Penélope.

 

 pene2

pene3

Ještě bych ráda dodala, že v souvislosti s touto kampaní proběhne dne 23. dubna v čase 18:00 – 22:00 Lindex VIP Shopping Night ve spolupráci s magazínem Elle. Konkrétně bude tato akce probíhat pouze na dvou místech v ČR – v pražské prodejně Lindex v OC Nový Smíchov a v brněnské prodejně Lindex v OC Olympia a budete zde během této doby moci nakupovat celou kolekci se slevou 30%. V případě zájmu se stačí pouze zaregistrovat na http://lindex.elle.cz/ a doufat, že na vás ještě zbyde místečko 🙂 Věřím, že se s některými z vás uvidím v úterý večer v Olympii u skleničky a nádherných kousků této kolekce!

Zdroj: PR firmy

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...