Panenky Dior Couture

Tak jak rychle přišel Halloween, zase rychle odešel (vím, že ho u nás moc domácností neprožívá, ale řeknu vám, že není zase tak úplně od věci vydlabat si alespoň jednu dýni, ozdobit ji a její vnitřek použít na výrobu vynikající polévky 🙂 Nastává to pravé předvánoční období, kdy všichni začínají šílet s těmi pravými ozdobami. Věší je na plot, dveře, zdobí se okna.

Dior před několika dny oznámil spolupráci s maloobchodním řetězcem Paris´s Printemps, a společně vymysleli velice zajímavý projekt. Jedná se právě o výzdobu oken, ve kterých bude reprezentována historie módního domu Dior, tak jak šel čas od zakladatele Christiana Diora, přes Johna Galliana až po Rafa Simonse. Celkem 11 oken v Boulevared Haussman bude vyplněno vysokými panenkami, každá bude oblečena do jednoho z archivních modelů haute couture.

Naaranžován tak bude klasický „bar jacket look“, Gallianovo flower-shop-gown z podzimu 2010, až po Simonsův debut u této značky. Celkem bude vyrobeno 74 originálních panenek, jež se ovšem stanou samostatně neprodejnými kousky, budou doprovodným předmětem vánočních dárků včetně bot, kabelek, šál a legendárních sněhových koulí. Kompletní instalace bude představena 9. prosince aktuální tváří této značky Marion Cotillard.

 

Zdroj: Style.comDailyMail

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

2 thoughts on “Panenky Dior Couture

Comments are closed.