Nový koncept Toni&Guy – HairMeetWardrobe

back

Čtvrteční odpoledne jsem si díky Toni&Guy užívala v jejich kadeřnickém salonu v centru Prahy, kam jsem byla pozvána ke shlédnutí nového pojetí celé značky při příležitosti jejich letošního 50. výročí vzniku. Ta si své pevné místo drží např. při úpravách vlasů během konání londýnského týdne módy. Jejich salóny jsou po celém světě, už nás dokonce 4 – tři v Praze a jeden v Brně.

HairMeetWardrobe je filosofie zrozená z lásky k vlasům a módě a z přesvědčení, že vaši image netvoří jen oblečení, ale jde o celkový dojem, tedy i o váš účes. Stránku hairmeetwardrobe.cz čeká otevření během února 2013, zatím je funkční pouze její britská verze, na které najdete užitečná 1 minutová How To videa.

Toni&Guy se rozhodl vytvořit 4 osobité styly:

Classic – prezentuje uvolněnost, hravost a letní pohodu

SidePart_M

Creative – prezentuje nadčasovost, inspiruje se 40., 50. i 60. léty

TousledWaves_m

Glamour – prezentuje hollywoodské retro s moderním nádechem

Bouffant_M

Casual – prezentuje odvahu a progresivitu

PixieCrop_M

+ speciální kolekce pro muže

MenClassic_M

Většinu z nás určitě potěší fakt, že Toni&Guy se rozhodl zabydlet na místech jako DM drogerie (mělo by být již naskladněno!), Sephora, Fann parfumerie a internetových portálech parfemy.cz a krasa.cz, jen proto, aby mohl být blíže českým koncovým zákazníkům. Příznivá bude také cena produktů, která se bude pohybovat v rozmezí od 229,- až 299,-.

IMG_2851

Celým podvečerem nás provázel vždy usměvavý Petr Lesák, nechyběli ani kadeřníci, kameramani, fotografové, reportérka FashionTv Hanka Svobodová či ambasadorka značky pro ČR Lucka. Promo videa byla doplněna následnými ukázkami jednotlivých stylů na reálných modelkách (i jenom modelovi), kteří měli později na starost i mini módní přehlídku. Měla jsem možnost posvačit vynikající sekt a tiramisu, stihnout se v rychlosti seznámit s Maruškou z cosidneskavezmunasebe a také vidět Paulínu, Marťu, Verču nebo třeba sympaťandu Lou.

IMG_2861

IMG_2866

IMG_2857

IMG_2886

♥♥♥

Ráda bych poděkovala PR značky za pozvání na tuto milou akci, stejně tak za mnoho dárků a fajn zážitek!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...