Návštěva Diamond store C&A Prague

IMG_5775

Asi si umíte představit nadšení, které zavládlo, když mi v emailové schránce přistálo pozvání na exkluzivní událost – přehlídku kolekce v dosud neotevřené prodejně Diamond store C&A Prague (největší prodejně ve východní Evropě se zcela novým konceptem), jež mělo proběhnout 7. dubna za účasti evropských blogerek i samotné Galy Gonzales, jejíž styl prostě a jednoduše zbožňuji.

gala_gonzales2

Do Prahy jsem odcestovala dopoledne a ihned zavítala do (pro nás rezervovaného) Hotelu Yasmin, hotelu s ojedinělým designem a velice příjemným prostředím, které se stalo na jeden den mým útočištěm.

WP_20140407_005

Zanedlouho už ovšem následovalo seznámení se s evropskými blogery (nechyběli zástupci Rakouska, Španělska, Portugalska či Německa) a návštěva – pro veřejnost zatím uzavřené – prodejny C&A na Václavském náměstí, která na 4 podlažích nabízí ojedinělé a velice luxusní prostory, ve kterých se bude nakupovat jedna radost.

IMG_5775

IMG_5772

IMG_5770

IMG_5766

IMG_5757

IMG_5745

IMG_5736

IMG_5730

IMG_5728

IMG_5727

Připravené jídlo, pití, doprovodný program s profesionály i krátký proslov Galy byl součástí jedinečného dne, během kterého jsem měla možnost seznámit se například s MartinouLuckou a Niky, ale také s Veronikou a Sandrou. Nemohla jsem si vynachválit ani samotné zastoupení značky, jak zahraniční, tak i čeští zástupci se nám naplno věnovali a bylo o nás skvěle postaráno. Možnost vybrat si jeden kousek ze sortimentu byla třešničkou na dortu, kterou jsme stihli s mnohými přesně za 7 minut :-).

IMG_5744

Po hromadném odjezdu z prodejny jsme všichni zamířili do restaurace Oblaca na Žižkovské věži, návštěva byla o to krásnější, že se zrovna začalo stmívat a Praha se tak v ten moment rozsvítila miliony světel…prostě nádhera.

Koláže375

IMG_5789

Bylo pro mě obrovským potěšením bavit se u stolu o šatech s Marťou, nechat si vyprávět od Lucky o zážitcích ze Srí Lanky a s Nicole řešit stinné stránky blogování. Večeři i samotný dlouhý večer jsme si užili dosyta, zbývalo rozloučení, poděkování, odjezd na hotel a ranní zmeškání snídaně, kterou jsem únavou zaspala. Aby taky ne, když vám dají na dobrou noc na noční stolek kostičku vynikající čokolády (vážně nekecám!) a místo pro hlavu pokryjí těmi nejjemnějšími polštáři.

Koláže376

Uběhly už tři dny od celé události, já na ni neustále vzpomínám a při psaní tohoto článku se usmívám nad tím, jak skvělý den jsem měla možnost s ostatními strávit. Proto bych velice ráda ještě znovu poděkovala zastoupení C&A, díky kterému jsem se na celou událost mohla přijet podívat. A vy se nezapomeňte do prodejny zastavit, otevřeno má již ode dneška!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...