Monica Vinader a její ojedinělé šperky

back

Monica Vinader je 47 letá španělská návrhářka šperků, která žije momentálně se svým manželem Nickem a pětiletou dcerou Scarlett v Norfolku. Navrhováním šperků se zabývá již velice dlouhou dobu. Když opustila vysokou školu, dostala práci ve společnosti, která se právě tomuto byznysu věnovala.  Zde zůstala několik let a poté se společně se svým manželem rozhodla procestovat zákoutí Karibiku a Jižní Ameriky.

Tato cesta jí trvala neuvěřitelných 15 let. Cesta, na které sbírala zkušenosti a hlavně inspiraci pro začátky své vlastní kolekce. Z výletu se vrátila před šesti lety a rozhodla se založit si vlastní značku šperků. Ta má dnes úspěch po celém světě a našla si spoustu věrných fanoušků i mezi celebritami.

Její šperky nabízí integritu vynikajících materiálů, směsici různých kultur a hlavně se do nich promítá celý dosavadní život Monicy, kterou cestování velice ovlivnilo. Ráda si přečte dobrou knihu, zajde do kina nebo si užívá zimních radovánek na horách.

V roce 2009 byla její značka poctěna cenou „Britská šperkařská značka roku“.  V dnešní době můžete její zastoupení vidět v obchodech jako Harrods, Liberty London nebo Selfridges, online třeba na Net-a-Porter.

V čem vlastně tkví krása a úspěch jejích kolekcí? Je to především nadčasovost, inspirace cestováním, dobrodružstvími, přírodou a barvami. Úspěch také stál za její kolekcí s názvem „This Is Me“, na které se mohli přímo podílet zákazníci online a každý si tak mohl (může) poskládat šperk na míru – vybrat co, v jaké barvě, který materiál, přidat gravírování. Geniální nápad, nemyslíte?

 

square_2235

square_3766

square_2754

square_1329

square_3755

square_2666

square_3261

square_3531

square_3508

♥♥♥

Jo a až si budete její kolekce prohlížet na webu, zkuste se nedívat na cenu těchto krasavců.

Vnímejte jen tu pečlivou práci a dokonalost. Mě Monika naprosto uchvátila.

Hezký začátek víkendu!

 

Foto:

http://www.professionaljeweller.com

http://www.monicavinader.com/

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...