Michael Kors 3181 watch / Rose gold

IMG_2629

Ještě těsně před Vánoci jsem si stihla pořídit nové hodinky a ráda bych se s vámi podělila o svoje první dojmy. Dlouho jsem sháněla hodinky, které mi padnou do oka (rozuměj – budou pěkné, funkčně je mi to trochu jedno), budou se hodit k mému stylu a většině oblečení, budou jednoduché a elegantní, ale zároveň výrazné.

Všechny tyto podmínky splnily hodinky od Michaela Korse typ 3181 v odstínu rose gold, který není zase tolik typický. Jsou z kolekce 2012, s průměrem cifeníku 42 mm a voděodolností 50 m. Ve skupině hodinek od Korse se řadí k těm unisexovým a také k nižší cenové kategorii i přes svůj exkluzivní vzhled.

Objednávala jsem z eshopu BeInstyle, kde má každý kousek záruku originality a hodinek na výběr je tu poměrně hodně. Po otevření balíčku na mě čekala luxusní černá krabička, která skrývala hotový poklad. Věřte nebo ne, hodinky jsou mnohem krásnější než na obrázku (ani na fotkách to není dobře vidět), za odstín jsem velice ráda, jsou lehké a s heslem v jednoduchosti je krása, jsem se myslím trefila do černého. Bylo potřeba je upravit na mé docela úzké zápěstí a ode dneška už si na něm pěkně lebedí a já se na ně nemohu vynadívat. Jaké hodinky zdobí vaše zápěstí?

IMG_2630

IMG_2633

IMG_2639

IMG_2637

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...