Lindex VIP Shopping Night

IMG_3186

Díky nové kolekci, kterou připravila módní značka Lindex, jsem byla pozvána na Lindex VIP Shopping Night, která se ve spolupráci s magazínem Elle a kosmetickou značkou Bourjois konala v úterních večerních hodinách v Praze (OC Nový Smíchov) a také v Brně (OC Olympia).

Tváří této ojedinělé kolekce rozdělené do tří kampaní a inspirované především prostředím luxusních přímořských rezortů, se stala španělská herečka Penélope Cruz. Při výjimečné spolupráci vznikla podle mého názoru docela pestrá 1. část kolekce večírkové módy Party Perfect, kterou tvoří šaty, sukně, kalhoty, halenky i zajímavé doplňky; každý kousek byl navržen tak, aby se hodil na jakoukoli párty či oslavu.

IMG_3167

 

Kolekci tvoří lehké materiály ideální na léto, objevuje se krajka, abstraktní potisky květů, nezapomnělo se ani na populární vodorovné proužky, peplum střih, A linie nebo plisování. Všechny kousky reprezentují ženskost v celé své kráse, jsou jemné, decentní, žádné zbytečné prvky navíc.

Stavebním kamenem jsou šifonové šaty, které v kolekci najdete v mnoha různých barvách (bílé, zelené, černé, s pruhy i bez nich), jež jsou nejčastěji bez rukávků s lehkým zvýrazněním pasu a končící v linii kolen či lehce pod nimi. Nejvíce mne zaujaly modré šaty v krajkovém provedení, navíc s kvalitního materiálu, jsem si jistá, že je budeme potkávat v ulicích. Nebo v to alespoň doufám 🙂

Myslím, že většina šatů bude lépe vypadat na vyšších postavách popř. po zkombinování s vyššími podpatky. Zaujaly mne krásné krajkové svetříky, áčkové sukně do pasu a také vzdušné halenky s abstraktním potiskem. Všimla jsem si, že na dračku příliš nešla „možná až příliš obyčejná“ pruhovaná trička z bavlny nebo doplňky, které na ruce vypadaly poměrně mohutně, což mě samotnou docela překvapilo, jelikož jsem měla na jeden kousek malý zálusk.

Celou kolekci bylo možné nakupovat se slevou ve výši 30%, nechyběl welcome drink ani sladkosti a navíc každý ke svému nákupu dostal nádherné bílé psaníčko se stříbrnými detaily a nějaké drobnosti od Elle. Díky tomu, že tu nebylo přeplněno, slečny prodavačky byly celou dobu usměvavé a velice ochotné, u kabinek na vás čekala krátká fronta, jsem si večer v brněnské Olympii velice užila.

A co vy, byli jste na uvedení kolekce či plánujete její okouknutí v obchodě? Pro toho kdo tuto akci nestihl, pořádá Lindex parádní soutěž o voucher v hodnotě 12 500 Kč, stačí vymyslet ten nejstylovější Lindex párty outfit a pochlubit se jím prostřednictvím Instagramu do 1. května. Více informací se dozvíte přímo ZDE.

A pokud nemáte Lindex ve své těsné blízkosti, nezapomeňte, že na adrese Lindex.cz lze nakupovat i online a kolekce je tu dostupná již od 24. dubna!

IMG_3171

IMG_3181

IMG_3182

IMG_3176

IMG_3187

IMG_3183

IMG_3188

IMG_3190

IMG_3179

IMG_3193

IMG_3191

IMG_3175

IMG_3177

A dárek k nákupu:

lindex10Foto: vlastní + psaníčko – lindex.cz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

One thought on “Lindex VIP Shopping Night

Comments are closed.