Lindex pro všechny!

Mnozí jistě módní řetězec Lindex znají, některým je však stále neznámý a proto bych vám jej velice ráda přiblížila.

Vlastní myšlenka, která stála u zrodu této značky pochází ze Švédska, roku 1954. Lindex se velice rychle stal vedoucí módní značkou Severní Evropy a postupem času dokázal zaplavit celý svět. Dnes je to uznávaná mezinárodní značka a počet jejich prodejen již přesahuje číslo 400, nachází se především ve Skandinávii, Pobaltských republikách, Rusku, Střední Evropě, Bosně a Hercegovině a také na Blízkém Východě.

Posláním Lindexu je nabídnout inspirující, cenově dostupnou módu pro uvědomělé ženy. Zabývá se především módou na každodenní nošení, ale také spodním prádlem, doplňky, věcmi pro děti či kosmetikou. Tým Lindexu tvoří 30 nadaných návrhářů, kteří pracují všichni společně. Určitě jste zaregistrovali, že v posledních několika letech také spolupracují s mnoha externími návrháři (např. Narciso Rodriguez, Ewa Larsson), z čehož vzniklo už mnoho povedených spoluprácí. Další zajímavé informace ohledně toho, jak dochází k vytváření kolekcí, kde se bere všechna inspirace, naleznete zde.

A kam za touto značkou? Kamenné prodejny se docela rozrostly a najdete je doslova na každém rohu (rozuměj se větším městě) – Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Karlovy Vary, Liberec, Opava, Ostrava, Plzeň, Praha a Ústí nad Labem. Pro ty, které nemají možnost prodejnu navštívit mám dobré zprávy. Lindex má totiž spuštěný i internetový obchod. Další dobrou zprávou je, že až do 9. prosince nabízí eshop dopravu zdarma. Takže na co ještě čekáte? Já už mám možná i vybráno a hon na vánoční dárky se mi podstatně ulehčil.

 

Foto: Lindex

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...