Givenchy for H&M?

Zatím se o této novince pouze šeptá a dohaduje na Twitteru, ale vypadá to, že se dočkáme další z originálních spoluprácí H&M s přední designérskou značkou. Určitě si vzpomenete na úspěchy, které nastaly po spolupráci s Lanvin (už konečně zapomeňme na roztřepenou látku u šatů), Versace, Karl Lagerfeld, Jimmy Choo nebo poslední z nich Maison Martin Margiela.

Hubert de Givenchy založil svoji společnost již v roce 1952 ve francouzském hlavním městě Paříži. Zaměřil se především na moderní kousky, upřednostňoval ženskost, a to vše mu přineslo obrovskou slávu. Poté se zde vystřídalo mnoho slavných jmen jako je např. John Galliano, v roce 2005 však byla dámská kolekce předána velice talentovanému návrháři – Riccardu Tisci. Tisci našel zalíbení v gotickém stylu, tmavých barvách, tajemných minimalistických prvcích. To vše se bohužel nesetkalo s moc dobrou odezvou a tak musel Tisci svůj náhled na módu trochu pozměnit. Jeho poslední kolekci pro období S/S 2013 jsem rekapitulovala zde, a pamatuji si moc dobře, že byla jednou z těch, co mne nejvíce oslovila.

I proto jsem plná očekávání a doufám, že připravovaná spolupráce bude naprosto výjimečná. Bohužel si na celé objasnění ještě budeme muset nějaký ten pátek počkat. Do té doby se můžete pokochat přehlídkami Givenchy podzim/zima 2012 a jaro/léto 2013.

Givenchy fall/winter 2012

http://youtu.be/H6BwQOSzMjw

Givenchy spring/summer 2013

Co si o této spolupráci myslíte?

Přeji všem hezkou neděli!

 

Foto: http://riccardotisci.blogspot.cz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...