Czech Chicks pro občanské sdružení Debra

nove

V hlavách Veroniky a Hanky, které určitě znáte z jejich módního blogu http://www.theczechchicks.com, se urodil nápad, jak ozvláštnit svá vlastní trička, která by nechaly vyrobit pro fanoušky blogu. Kontaktovaly tak občanské sdružení Debra (existující po celém světě jako Dystrophic epidermolysis bullosa Research Association), jehož poslání je jasné – pomáhá zvýšit kvalitu života lidem, kteří trpí nemocí motýlích křídel. Patronkou této organizace pro Českou republiku se stala herečka Jitka Čvančarová.

podporujeme_deb

( Nemoc motýlích křídel lat. epidermolysis bullosa je vzácným a vrozeným onemocněním pojivové tkáně, způsobující puchýře na kůži a sliznicích. U nás jí trpí zhruba 200 osob a nelze ji zcela vyléčit. Ovšem díky speciální lékařské péči lze život s touto nemocí zkvalitnit a o dost prodloužit).

A tak můžete nově na jejich eshopu bechick.com zakoupit kvalitní trička značky American Apparel ve dvou velikostech a s jejich vlastním designem. Cena tohoto trička je 599 Kč, přičem celých 100 Kč poputuje přímo občanskému sdružení. Pokud vás tento projekt nezaujal, ale rádi byste sdružení přispěli, stačí zaslat dárcovskou DMS za 30 Kč (27 Kč půjde sdružení). Více se dozvíte na https://www.facebook.com/debracz.

P.S. Tento blog neslouží k tomu, aby se zde soudilo zda to je/není dobrý nápad, nebo je cena za trička obecně přijatelná. Každý máme své možnosti a hranice jinde, tak to prosím respektujte. Mým jediným cílem bylo, vás o této skutečnosti informovat a třeba pomoci tam, kde je to potřeba.

debra of America - Epidermolysis Bullosa Awareness Week

Děkuji a přeji vám krásný začátek víkendu,

Monika

Foto:

http://www.theczechchicks.com/

http://www.debra.cz/

http://www.debra.org

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...