Charley outlet a second hand Brno

kolaz

Ahoj všem!

Po dlouhé době zase jeden delší článek, ve kterém bych se s vámi ráda podělila o jednu milou nakupovací zkušenost z minulého týdne. To si takhle jedete šalinou po Brně a vůbec se vám nechce domů a při projíždění zastávky Pionýrská rychle zbystříte. Přímo u křižovatky byl totiž nově otevřen nový outlet & second hand Charley, který prostě nemůžete minout.

Oficiální info (http://www.charley.cz/)

  • Naše společnost Charley je přímým dovozcem luxusního second handu z Anglie a výhradní dovozci outletu všech námi prodávaných světových značek. Outlet nakupujeme ve velkém a proto u nás dostanete nejlepší zboží za nejlevnější ceny. Specializujeme se na světové značky jako je např. New Look, NEXT, Puma, Nike, Adidas, Bench, Bershka, Stradivarius, Tally Weijl, Guess, Roxy, Quiksilver, DC Shoes, O´neill, Gio-Goi, Everlast, s.Oliver, Tom Tailor a mnoho dalších světových značek.
  • Firma CHARLEY FASHION provozuje ve zlínském, olomouckém a jihomoravském kraji síť 9ti prodejen outlet a second hand oblečení.
  • Naše prodejny se, na rozdíl od mnoha jiných, vyznačují prostředím ve stylu luxusních butiků přispívající tak k příjemné nákupní atmosféře, při které si můžete pohodlně a v klidu vybírat to nejlepší oblečení pro sebe a své blízké. Naše proškolené prodavačky se na Vás budou usmívat a rády Vám poskytnou informace o zboží, velikostech a v neposlední řadě vám i řeknou jak vám to dnes sluší. Oděvy doplňujeme každý den, takže přijďte a určitě si vyberete.

Vypadá to trochu jako mazání medu kolem huby, ale…

Nejdřív vás překvapí krásné dveře a ihned jak vejdete, tak zbystříte. Nebo aspoň já zbystřila, jelikož jsem do té doby chodila spíš do mnohem menších secondhandů, které se pyšní malým prostorem, ve kterém šťoucháte do ostatních zákazníků. Tenhle je vážně velký, rozdělený na dětské, dámské a pánské oděvy s tím, že boty a kabelky se nacházejí buď úplně na začátku nebo na konci místnosti. K dispozici je vážně hodně místa, 3 kabinky, milý a ochotný personál a neskutečný výběr oblečení – hodně jsou zastoupeny značky New Look, Next, Berschka a levnější Tally Weijl. Najdete i věci na sportování, do divadla, na párty, takže ideálka.

Já si při mé první (a určitě ne poslední) návštěvě vybrala jednoduchý bílý top (New Look 90,-) a volnočasové sáčko (Next 150,-) a vím, že to budou jedny z mých nejoblíbenějších kousků v jarním šatníku.

IMG_2967

IMG_2969

Znáte tenhle outlet?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...