C&A autumn/winter 2013-14

Prettygothic

Minulé úterní odpoledne jsem strávila v příjemném prostředí prodejny módního řetězce C&A na Václavském náměstí v Praze. Konala se zde prezentace kolekce podzim/zima 2013-14, na kterou jsem byla zástupci značky pozvána.

Chápu, že asi namítnete, že na takovou módu máme ještě spoustu času a je potřeba si nejdříve dosyta užít krátkých sukní, kraťasů a volných blůzek. Nicméně je vždycky fajn být krok dopředu a vědět, co se na nás z módních řetězců chystá a jaké kousky by mohly během chladnějšího období roku osídlit naši skříň.

Přestavena byla pouze dámská kolekce včetně doplňků a obuvi, která je rozdělena do 4 linií – Clockhouse, Yessica, Yessica Pure a Angelo Litrico; každá z nich je primárně zaměřena na jinou věkovou skupinu, ale není žádný problém se tohoto pravidla striktně nedržet. V Clockhouse najdete prvky 90. let, denimové a koženkové detaily, z použitých materiálů nejvíce nylon, bavlnu a směsi pletenin. Barvy klasika – černá, šedá, tmavě modrá i bordó. Pro mě překvapivý prvek – transparentní blůzky či legíny s grafickým potiskem v kolekci rovněž nechybí. Linie Yessica v sobě nese nádech romantiky, nabízí vesty s umělou kožešinou, úzké kalhoty s koženkovými detaily i dlouhé svetry, kterým vévodí květinové aplikace a výšivky. Yessica Pure je jednoduchá ovšem velice efektní linie, určitě na podzim mrkněte po šatech s vyřezávanými vzory. Z doplňků bych šáhla určitě po obuvi nebo kabelce vyrobené z kovových plíšků. Ovšem největším favoritem pro mě zůstává černá oversized vesta s koženkovými detaily, které jdou napříč celou kolekcí. Ne že tam na mě ani jedna v osmatřicítce nezbyde! 🙂 Jak se kolekce líbí vám?

Hezký pátek (a svátek)!

♦♦♦

Last Tuesday afternoon I had a good time in fashion chain C&A on Wenceslas square in Prague. The presentation of the collection autumn/winter 2013-14 took place here, and I was invited by the representatives of the brand in Czech Republice. I´ll understand that somebody will argue that we still have summer, enjoying skirts, shorts and blouses. However, it is always fine to be a step ahead and know what the fashion chains are preparing for us.

We saw only women collection including accessories and footwear. The collection is divided into 4 parts – Clockhouse, Yessica, Yessica Pure and Angelo Litrico; each of them is primarily focused on a different age group, but there is no problem with following this rule. Clockhouse offers elements of the 1990´s, denim and leather details, nylon, cotton and knitted fabrics. Color is classic for this part of the year – black, grey, dark blue and burgundy. Yessica line carries a touch of romance, fur vests, troussers with leather details and long sweaters which are decorated by floral embroidery and application. Yessica Pure is simple but very fancy line. Shoes and handbag (made of metal laminated strips) are my favourite peaces. But the biggest favourite peace for me remains black oversized vest with artificial leather details, which go across the entire collection.

Have a nice Friday!

ca

IMG_3442

IMG_3465

IMG_3475

IMG_3447

IMG_3453

IMG_3454

IMG_3467

IMG_3470

IMG_3420

IMG_3431

IMG_3437

IMG_3443

IMG_3482

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...