Brněnský Ples v Opeře aneb ukázka tragického vkusu našich celebrit

Desktop153

Opravdu pouze výjimečně se vyjadřuji k českým „celebritám“, respektive k jejich oblečení. Když jsem ale viděla fotky, na kterých jsou zachyceni jednotliví účastníci Plesu v Opeře v Brně, který se konal v sobotu 18. ledna, doslova mi spadla brada. A bohužel to opět a zas bylo způsobeno nevkusem, který předvedla většina z nich.

Pořád mne zaráží, co je tak těžké na tom, a zrovna u známějších osobností (které se druhý den objeví ve všech bulvárních plátcích), svěřit se na jeden den stylistovi/vypůjčit si šaty od českých návrhářů/poptat se v Pařížské/doplňte si sami…

Oděv vás ten večer reprezentuje, je to to první, na co se lidé zaměří. Napovídá o vás mnoho, jaké barvy máte rádi, jací jste – jestli odvážní či spíše konzervativní. Musím se neustále ptát sama sebe, proč když to levou zadní zvládají lidé v zahraničí, proč to nezvládáme my? Nebo je to prostě lidem úplně jedno a vzhled pro ně při takovéto události není prioritou?

Vybrala jsem několik modelů, které mne v poslední době zaujaly. Jedná se o zahraniční celebrity a společenské události, na kterých předvedli svůj vytříbený vkus.

Desktop152

Koláže317

Ten rozdíl je vážně tak markantní, že se mi z toho chce řvát 🙂 Když nevíte co na sebe, vezměte si flitry, jen tak si vás všimne naprosto každý a kdo ne, tak na toho budete házet zlatá prasátka (aka Dominika Mesarošová).

dominika mesarosova

Nejsem si jistá, zda tuhle „rádoby róbu“ nespíchla Eliška z kousku látky, který koupila v krámě. Otevřené boty, výrazné psaníčko i náušnice, jsou vážně poslední kapka.

eliška bučková

Víla Tereza Fajksová se médiím líbila, na mě to celé působí jako z pohádky a látky je tu až přespříliš. Vážně je někdy méně více.

tereza fajksová

Někdo měl zase látky tak málo, až to působilo poměrně nevkusně.

yan_1159Ani bílá róba od Mentlové mě bohužel nezaujala, i když rozhodně patřila k tomu lepšímu, co bylo sobotní večer k vidění. Možná za to může Gábina a její „přesolárkovaná“ kůže a výrazně růžové rty. Prostě mi to k sobě vůbec nesedí.

gabina partysova

Ruku v ruce s ní jde model Kateřiny Kristelové, neforemné panenkovské šaty nezaujaly naprosto ničím a do rána se na ně zapomnělo.

katerina kristelova

Mezi největší průšvihy (jak Brno) řadím šaty Andrey Kalivodové, Moniky Fialkové a Nely Slovákové. Myslím, že není potřeba to dále nějakým způsobem rozebírat a ubírat si sil 🙂 A prosím vás nezastávejte se jich, tohle je vážně módní peklo v pravém slova smyslu. Bolí mě z nich oči, fakt.

andrea kalivodova

monika fialkova

nela slovakova

Samozřejmě se i na brněnském plese našly světlé výjimky, bylo jich sice pomálu, ale o to víc si jich můžeme vážit. Liběna Rochová zářila ve zlatých šatech, decentní cestu zvolila Andrea Sláviková a opravdu nádherné róby hodné červenému koberci předvedly Jana Doleželová a Lucie Smatanová.

libena rochova

andrea slavikova

jana doleželová a lucie smatanová

Jaké šaty zaujaly vás, a čím ?

Mějte fajnový víkend, M.

Foto: Pinterest, Extra.cz, Blesk.cz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

One thought on “Brněnský Ples v Opeře aneb ukázka tragického vkusu našich celebrit

Comments are closed.