Bloglovin vs. Fashionblogy

followme

Teprve začátkem týdne jsem narazila na nový web Fashion blogy, jehož primárním cílem je soustředit na jednom místě české módní i beauty projekty. Jedná se vlastně o abecedně seřazený katalog, ve kterém můžete najít nejoblíbenější blogy. Stejně tak by měl ale sloužit k prezentaci jednotlivých bloggerů, čtenáři si navíc mohou nastavit, které z nových příspěvků chtějí zobrazit. Líbí se mi, že jednotlivé blogy jsou vybírány ručně, což zaručuje „jakousi míru kvality obsahu“.

To všechno mě bohužel ale zatím nepřesvědčilo k tomu využívat tuto stránku místo již několik let zaběhlého, přehledného a světoznámého Bloglovin, kde mám na jednom místě všechny své oblíbené bloggery z celé planety.

Věřím, že lebedit si na titulní stránce bude pro mnohé blogy parádní reklamou (a proč toho tedy nevyužít), zvýší se jim návštěvnost, mnohým se třeba otevřou i nové možnosti, spolupráce.

Za Bloglovin ovšem tento web určitě nevyměním, ale napadá mě pouze jediné. Využít jej jako „zlaté stránky“ a kontrolovat přibývající blogy, protože nikdy nevíte, odkud na vás vykoukne blog přesně podle vašeho gusta.

Co na tuto myšlenku říkáte vy?

 

Foto: http://dearsoldier.wordpress.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...