Akce „Bloggerka roku 2013“

back

Když jsem poprvé, někdy začátkem října, na sociálních sítích zmerčila, že i k nám dorazil nápad uspořádat soutěž o nejlepší bloggerku, docela jsem se těšila, o to víc, že ji budou volit obyčejní smrtelníci, tedy věrné čtenářky. Těšení trvalo chvíli, respektive do doby, než jsem narazila na oficiální stránky projektu, které jsou bohužel docela katastrofou v záplavě reklamy, která na vás začne křičet hned na úvodní stránce.

Touha po zhlédnutí udílení cen ve stylu Bloglovin awards byla rázem ta tam a já začala pročítat, jaký je vlastně princip celé rádoby soutěže a jakou roli v ní hraje odborná porota, z níž mi byla známa pouze dvě jména, a to módní návrhářka Jiřina Tauchmannová a kadeřník Marty Tyl. Během prvního kola bylo do každé ze 4 kategorií (móda, krása, stravování, životní styl) nominováno po deseti bloggerkách. Ačkoli po očku sleduji i „Beauty bloggerky“, nejvíce mne samozřejmě zajímala kategorie „Fashion“, ve které samozřejmě nechyběla nejznámější bloggerská jména. Tedy až na Czech Chicks, Co si dneska vezmu na sebe?! či Heels in Prague. Název blogu Anie Songe jsem slyšela vůbec poprvé v životě a přitom není vůbec špatný.

Čtenářky odhlasovaly a první místo získalo duo A Cup Of Style, holkám to moc přeju, jejich blog mě baví, na nic si nehraje, je konzistentní a milý k návštěvníkům. Druhá Boo mi tam moc nesedí, spíš bych stříbro přenechala Adél z Inadequate Cliché, třetí Simča ze Style Cookbook by Simone je trefa do černého.

Na několika blozích jsem četla reakce na celou událost, která bohužel pro některé proběhla v úterý (proboha proč?), jinak ale slavila úspěch a spousta slečen si ji chválilo. Samozřejmě se našly i bloggerky, které akcí (díky svému umístění Pavlíno?) evidentně opovrhovaly a do zpráv na Twitteru si neodpustily vyjádření jako „blogerka roku byla nejvic smesna akce :D“ (jen aby te priste vubec pozvali :D)

Co říkáte na výsledky, celý koncept a průběh této akce? Uspěly vaše oblíbenkytě nebo jednoduše utřely nos?

Foto: acupofstyle.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...