About

IMG_0116

Ahoj všem!

Jmenuji se Monika, v únoru roku 2014 jsem oslavila své 25. narozeniny a jsem zapálenou studentkou psychologie na Masarykově univerzivě v Brně. Ráda trávím čas se svojí rodinou a přáteli, sportuji a už od mala mne zajímá móda vše kolem ní. Všechny věci, které k tomuto odvětví patří, jsou mým velkým koníčkem, obrovskou inspirací a také pro mne znamenají velký duševní oddych v dnešním uspěchaném světě.

Fashion Cabinet jsem založila 1. srpna roku 2011 hlavně kvůli své zálibě v módě jako takové. Najdete tu spoustu článků z toho odvětví, věnuji se módě u nás v České republice i ve světě. A tak se můžete těšit na návrháře, události, týdne módy či akce s nimi spojené.

Od konce roku 2012 také pracuji jako redaktorka módy pro lifestylový portál Iconiq.cz, díky kterému jsem měla možnost navštívit několik zajímavých událostí, stát se součástí zajímavých projektů a vyzkoušet si na vlastní kůži atmosféru londýnského týdne módy.

 

Hi everybody!

I´m Monika and I am 25 years old (since February 2014) student from the Czech Republic (Central Europe). Now I have been studying psychology (Czech Republic, Masaryk´s University). I love spending time with my family and friends, doing sports. I am interested in fashion design and that´s my way to escape from today´s busy and eventful everyday life.

Fashion Cabinet was created on 1st August, 2011 as a result from my hobby in fashion. You can find many articles about fashion in the Czech Republic and of course in the whole world here. Fashion designers, shows, parties and so on.

I´m a fashion editor at online czech fashion magazine Iconiq.cz. Thanks to this job I visited a lot of inspiring places, collaborate with amazing people and went to London Fashion Week S/S 2015. Hope you enjoy this place, so make yourself at home and enjoy the rest and have fun!

 

 

Napsat komentář

upozornění na nové komentáře k tomuto článku. Chcete dostávat upozornění na nové komentáře a sami článek nekomentovat? Přihlaste se k odběru.