2012: Nejlepší blogy o stylu

back_dnes

V dnešní době  existuje spousta módních blogů a člověk neví, ke kterému dříve skočit. Jsou ale takové, které si svoji slávu postupem času vybudovaly, získaly si své čtenáře a doslova změnily tvář blogování – stejně jako blogování změnilo je samotné.

ANNA DELLO RUSSO (annadellorusso.com)

Anna-Dello-Russo-for-HM

Anna je editorkou japonské verze časopisu Vogue. Naposledy si své fanoušky získala spoluprácí se švédským řetězcem H&M, pro který navrhla kolekci doplňků. Sama říká, že blogování jí přineslo sebevědomí. Nechává své čtenáře nahlédnout do zákulisí módního světa. Blogování pro ni znamená být v kontaktu s novou mladistvou generací, publikem mladším než je ona sama. Z toho důvodu vzhled jejího blogu vypadá, jako by jej psal teenager. Koncept je však mnohem hlubší. Tvrdí, že krása je všude kolem nás, ale záleží na správné konečné  úpravě.

FACE HUNTER (facehunter.blogspot.co.uk)

Yvan-Rodic-the-face-hunter

Za stránkou Face Hunter stojí copywriter Yvan Rodic, jehož blog se stal jedním z prvních, který zaplavily fotografie pouliční módy. Stihl vydat svoji knihu, vytvořit spoustu reklamních spotů i stát u tvorby filmů o módě. Když se přestěhoval ze Švýcarska do Paříže, spatřil doslova nový svět. Celá francouzská mentalita jej zaujala natolik, že začal fotit pouliční snímky elegantních a kreativních lidí.

MAN REPELLER (manrepeller.com)

LEANDRA-MEDINE_01_242-620x413

Zakladatelkou blogu je newyorská žurnalistka Leandra Medine, která již stihla spolupracovat např. s velikány jako je Michael Kors a Simon Doonan.

ADVANCED STYLE (advancedstyle.blogspot.com)

web-ari-seth-cohen

Ari Seth Cohen začínal jako fotograf a pisatel na volné noze v New Yorku. Zveřejňuje všechny s obrovskými příběhu a unikátním osobitým stylem. Zaměřuje se především na ženu a muže starší 60 let, nezávisle na jejich místě bydliště.

KINGDOM OF STYLE (kingdomofstyle.typepad.co.uk)

Kingdom-of-Style-Bloggers-407x500

Tento blog vznikl před šesti lety prací Michelle Haswell a Marie Thomson ve Skotsku. Promítá se do něj život plný oblečení a bláznivého stylu.

♥♥♥

A jaké jsou vaše nejoblíbenější blogy za minulý rok?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...